-10% na TAPAS BOX z kodem: EURO24
image
Witaj na Planecie!

Witaj w sklepie Planety! Obsługujemy urodziny, imieniny, komunie, chrzciny, wesela oraz wszystkie inne, wyjątkowe okazje!

Nasi kucharze to zespół prawdziwych mistrzów w swoim fachu, gotowy podbić Twoje podniebienie!

Nie trać czasu na nudne jedzenie – niezależnie od tego, czy lubisz mięso, ryby czy warzywa – przygotujemy dania, które oczarują Cię magią smaku! Znajdziesz u nas zarówno tradycyjne polskie smakołyki, jak i egzotyczne specjały kuchni światowej.

Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb, zapewniając profesjonalną obsługę oraz niezapomniane doświadczenia kulinarne!

Serdecznie zapraszamy!

Co zapewniamy?
image

Catering eventowy

Catering na
wydarzenia
firmowe i eventy

Jako Planeta Smaku, nie ograniczamy się jedynie do wydarzeń prywatnych. Nasza firma specjalizuje się również w profesjonalnej obsłudze cateringowej dużych wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. Od koncertów po konferencje i bankiety, zawsze staramy się podkreślić wyjątkowość każdej okazji poprzez unikalne smaki i wykwintne dania.

Catering bankietowy

Planujesz wystawny bankiet? Kompleksowo obsługujemy eleganckie wydarzenia, które planujemy oraz realizujemy od A do Z!

Catering konferencyjny

Oferujemy doskonałe doświadczenie kulinarne, dostosowane do uroczystych kolacji oraz innych, ważnych wydarzeń biznesowych.

Przerwy kawowe

Usługa idealna na spotkania biznesowe w siedzibie firmy. Świeżo parzona kawa oraz słodkości z naszej cukierni uprzyjemnią niejedno popołudnie!

Kto odpowiada za Twój catering?
Poznaj
nasz team!

Jesteśmy zespołem kulinarnych pasjonatów bezpośrednio zaangażowanych, aby każde wydarzenie było idealne zarówno pod względem kulinarnym, jak i logistycznym.

Dla nas to nie tylko praca – to tworzenie magicznych chwil, które zostają w pamięci na zawsze!

team image

Marek Furczyk

CEO & Head Chef
team image

Aleksandra Patrzek

Opiekun klienta